هر چیزی که نیاز است شما در مورد آزمون زبان انگلیسی دولینگو بدانید.


اگر مانند من یک علاقه مندان به زبان هستید ، ممکن است
در گذشته درباره 
دوولینگو شنیده باشید . احتمالاً شما آن را به عنوان یک  برنامه کاربردی آسان برای کمک به کاربران در یادگیری زبانهای مختلف می دانید. شاید شما از جدیدترین محصول Duolingo نشنیده باشید ، با این حال: آزمون انگلیسی Duolingo (DET) ، یک آزمون جدید مهارت انگلیسی که توسط دانشگاههای معدودی پذیرفته شده است (و بنابراین ، یک رقیب جدید برای تا فل و ایلتس می باشد.

دقیقاً DET چیست؟

DET یک آزمون تطبیقی ​​مبتنی بر رایانه است که میزان مهارت گویندگان انگلیسی غیر بومی را به زبان انگلیسی می سنجد. اگر از DET استفاده می کنید تا در کالج در ایالات متحده شرکت کنید ، شما مجاز نیستید آزمون دولینگو را  بیش از دو بار در طی یک دوره 30 روزه انجام دهید، این آزمایش را هر زمان که می خواهید انجام دهید.

منظورت از “سازگاری” چیست؟

 به نحوه حرکت آزمون از سوال به سوال دیگر مربوط می شود. در یک آزمون تطبیقی ​​، هر سؤالی که می بینید بر اساس عملکرد شما در مورد سوالات قبلی است. به عنوان مثال ، هنگامی که به سؤالات به درستی پاسخ می دهید ، آزمون موارد دشواری را به شما ارائه می دهد. تا زمانی که به پاسخگویی صحیح به سؤالات خود ادامه دهید ، همچنان به سؤالات سخت و فزاینده ای خواهید رسید. هر زمان که به یک سؤال نادرست پاسخ دهید ، سؤالات به سطح دشواری آسان تری باز خواهند گشت تا زمانی که مجدداً به آنها صحیح پاسخ دهید و روند تا پایان آزمون ادامه خواهد یافت.

ایده آزمایشات تطبیقی ​​این است که سؤالاتی را برای شما فراهم کند که در سطح مناسب برای توانایی شما قرار دارند و بنابراین دقیق تر (و به طور کارآمد!) مهارت خود را نسبت به یک تست سنتی ارزیابی می کنند.

تست دولینگو چطور است؟

آزمون را می توان به سه بخش تقسیم کرد .

 1. Quick Setup – شامل مقدمه ای است که قوانین و الزامات وضع شده توسط Duolingo (درجه بندی نشده) را تجزیه می کند. (10 دقیقه)

 2. سؤالات تطبیقی ​​- این بخش عمده ای از آزمون است – بخش درجه بندی شده که توانایی های گوش دادن ، صحبت کردن ، خواندن و نوشتن شما را آزمایش می کند. (25 دقیقه)

 3. مصاحبه ویدئویی و نوشتن نمونه – در اینجا از شما خواسته می شود که به چند پرسپکتیو پاسخ دهید. در حالی که این بخش بدون فهرست است ، پاسخ های شما به موسساتی که نمره شما را دریافت می کنند ارسال می شود. (10 دقیقه)

  • عملکرد در آزمون تعیین می کند چه سؤالاتی را برای نوشتن نمونه نمونه ها و مصاحبه ویدیویی دریافت خواهید کرد

سؤالات تطبیقی ​​چه شکلی هستند؟

هدف از این سؤالات ارزیابی دانش شما از واژگان انگلیسی ، نحو ، آوایی (تلفظ واژگان انگلیسی) ، prosody (استرس و intonation کلمات انگلیسی) ، توانایی خواندن و نوشتن و مهارت گوش دادن است. ترتیب ترتیب هر نوع سؤال به استثناء دو سوال آخر: یک پاسخ کتبی طولانی تر (50 تا 100 کلمه) و پاسخ گفتاری (30-90 ثانیه) است.

مصاحبه ویدئویی و نمونه رایتینگ  آزمون دولینگو چیست؟

در این قسمت آخر آزمون ، شما دو وظیفه خواهید داشت: اول اینکه به صورت کلامی به مدت 1-3 دقیقه (در حالی که فیلمبرداری شده است به صورت ویدیویی ضبط شده) به موضوع مورد نظر خود پاسخ دهید و دوم اینکه پاسخی کتبی به یک موضوع از خود بدهید انتخاب در 3-5 دقیقه. برای هر کار 30 ثانیه فرصت دارید تا موضوع خود را بخوانید و انتخاب کنید و پاسخ خود را برنامه ریزی کنید.

در حالی که این بخش از آزمون نمره کسب نمی کند ، ضبط و پاسخ کتبی با موسساتی که نمره شما را دریافت می کنند به اشتراک گذاشته می شود.

نمره دهی آزمون DET چگونه است؟

آزمون زبان انگلیسی Duolingo توانایی زبان انگلیسی را با استفاده از مقیاس ای که بین 10-160 متغیر است اندازه گیری می کند و در 5 امتیاز افزایش می یابد. این مقیاس به دو دسته اصلی زیر تقسیم می شود:

اگر کنجکاو هستید که چگونه نمرات DET با TOEFL و IELTS مقایسه می شود ، نمودار تبدیل امتیازات Duolingo را بررسی کنید .

قوانین چیست؟

از آنجا که این تست است که شما در خانه می کنید و Duolingo باید در مقابل تقلب محافظت کند ، قوانین کاملاً زیادی وجود دارد! شما باید در یک اتاق آرام و با نور کافی تنها باشید. گوش های شما باید قابل رویت باشد (پوشیده از مو و غیره). شما نمی توانید عینک آفتابی یا هدفون بپوشید. و شما نمی توانید از وسایل نوشتاری یا کاغذ استفاده کنید. در وبسایت ایران دولینگو میتوانید مجموعه کامل قوانین را مطالعه نمایید.

در حالی که ممکن است برخی از این قوانین برای آزمون مرتبط نباشند ، آنها برای حفظ صداقت آزمون و کمک به مؤسساتی که نمرات شما را دریافت می کنند ، به نتایج بدست آمده اطمینان دارند. Duolingo از شما خواسته است که آنها را جدی بگیرید – آنقدر جدی که اگر در اجرای تست برخی از قوانین را رعایت نکنید (مانند یادداشت برداری یا استفاده از تلفن خود در طول آزمون) ، از ازمون مجدد منع خواهید شد. در اینجا لیست گسترده ای از قوانین ارائه شده است .

چگونه DUOLINGO میفهمد که من قانون را نقض کرده ام؟

نرم افزار آزمون قادر است به محض شروع تست ، صفحه نمایش شما را ضبط کند. همچنین دارای پروتکل های شناسایی است که لحظه خروج از مرورگر آزمایش یا باز کردن یک برگه جدید را تشخیص می دهد. همه این اقدامات پس از اتمام آزمون توسط یک دستگاه از راه دور بررسی می شود. اگر در هر مرحله در هر جلسه یک قاعده را نقض کنید ، گیرنده از راه دور به طور خودکار نمره آزمون شما را باطل می کند.

همانطور که در قوانین و الزامات آزمون انگلیسی Duolingo ذکر شده است ، “Duolingo این حق را دارد که نتایج آزمایش شما را تأیید نکند ، یا هیچ نتیجه ای را که قبلاً قبلاً تأیید شده است ، اعتبار خود را بدون ارائه بازپرداخت ابطال کند. بسته به شدت تخلف ، ممکن است برگزارکنندگان آزمون از گرفتن دوباره آزمون انگلیسی Duolingo ممنوع شوند. “

آیا همه دانشکده ها DET را قبول می کنند؟

بسیاری از موسسات ، تست انگلیسی Duolingo را به عنوان جایگزینی برای TOEFL ، از جمله ییل ، ​​کلمبیا ، دوک ، UVA ، VA Tech ، جان هاپکینز ، NYU ، ویک فارست ، بابسون و دیگران پذیرفته اند. برای دیدن لیست کامل ، اینجا را کلیک کنید .

خوب ، این اطلاعات زیادی بود تصویر بزرگ ، تفاوت های بین DET و TOEFL چیست؟

 1. بر خلاف TOEFL ، می توانید تست انگلیسی Duolingo را در خانه خود انجام دهید .  یک اتاق آرام و پر نور با اینترنت معتبر داشته باشید. قبل از برگزاری آزمون ، تمام شرایط فنی را در اینجا بخوانید.

 2. ازمون دولینگو ارزان تر است (بسته به کشور شما) 49 دلار در هر آزمون در مقابل 160-250 دلار برای TOEFL ، و به شما این امکان را میدهد نمرات خود را با تعداد نامحدودی از دانشکده ها و بدون هزینه اضافی به اشتراک بگذارید (برای تافل ، هر گزارش نمره ای که می خواهید ارسال پس از چهار هزینه اول 20 دلار اضافی). میتوانید هزینه را از طریق وبسایت ما پرداخت نمایید

 3. آزمون فقط 45 دقیقه طول می کشد ، در حالی که TOEFL حدود 3 ساعت طول می کشد.

 4. شما نمره خود را در 48 ساعت پس از گرفتن DET دریافت می کنید ، برخلاف تقریباً 10 روز برای TOEFL.

 5. آزمون DET را هر زمان که بخواهید می توانید انجام دهید توجه داشته باشید شما فقط 2 بار در ماه میتوانید آزمون دهید.

 6. DET شامل یک سوال مصاحبه ویدئویی در انتها است که به افسران پذیرش دانشگاه ها اجازه می دهد تا سطح زبان انگلیسی شما را بشنوند و بسنجند . این امر به شما امکان می دهد تا از انجام مصاحبه مهارت انگلیسی دیگری که بعضی از دفاتر پذیرش نیاز دارند ، خودداری کنید.

آیا می توانم قبل از گرفتن DET واقعی ، یک تست تمرینی را انجام دهم؟

در وب سایت Duolingo ، شما این فرصت را دارید که یک نمونه آزمایشی را امتحان کنید ، که قطعاً باید چندین بار آن را بگیرید تا بتوانید انواع مختلف سوالات تطبیقی ​​را به صورت زنده تجربه کنید. بعد از گذراندن برخی از سؤالات ، متوجه می شوید برخی از همان نوع سؤالاتی که در ابتدای آزمون دیدید ، شروع به تکرار خود می کنند. یک تایمر در سمت چپ بالای هر سوال به شما کمک می کند تا سرعت خود را حفظ کنید. به خاطر داشته باشید که آزمایش نمونه بسیار کوتاهتر از DET واقعی است – فقط 15 دقیقه به جای 45 – و این که در حالی که می توانید از این آزمون نمونه نمره تخمینی کسب کنید ، کاملاً دقیق نیست.

ممکن است یک آزمایش جدید برای شما دشوار باشد ، اما می توانید آن را به عنوان گزینه دیگری برای اثبات مهارت انگلیسی خود در دانشکده ها (و به عنوان فرصتی جدید برای یادگیری) ببینید. نکته جالب این است که شما می توانید انتخاب کنید که کدام یک از تست ها برای شما مناسب تر است – TOEFL ، DET یا IELTS. هر کدام را که انتخاب کنید ، مربیان ما در وبسایت ایران دولینگو برای کمک به شما در آماده سازی ، در هر مرحله از راه حضور خواهند داشت. فقط برای رسیدن به امروز تلاش کنید!